Wakacyjna oferta szkoleniowa

Zbliżają się wakacje. Proponujemy aktywne spędzenie czasu wraz ze swoim pupilem w naszym Ośrodku Szkolenia Psów Family DOG w Myślenicach. Weekendowe szkolenia z posłuszeństwa, zajęcia z socjalizacji szczeniąt, tropienie oraz spotkania z teorią pod chmurką.

Czwartkowe darmowe wykłady, zarówno dla uczestników rozpoczynających szkolenie psa, uczestników warsztatów węchowych, dla ich rodzin, ale także dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji TUTAJ.

Sposoby uczenia psa zachowań przydatnych w życiu codziennym – wakacyjne posłuszeństwo na co dzień. Zaczynamy w piątek o godzinie 18:00, kontynuujemy w sobotę i niedzielę o godzinie 10:00. 

Terminy i program szkolenia TUTAJ. 

Zajęcia socjalizacyjne dla szczeniąt, które nie ukończyły 5-tego miesiąca życia. Wyjeżdżasz na urlop? Nic nie szkodzi! Można kontynuować naukę po powrocie. Do grupy można dołączyć w każdym momencie nie tracąc ilości spotkań. 

Szczegóły i program szkolenia TUTAJ.

  • Wakacyjne tropienie

    Tropienie, czyli poranne spotkania w krzakach, na łąkach w oddali od cywilizacji (okolice Myślenic). 

Szczegóły i terminy TUTAJ.

  • Co stoi psu na przeszkodzie 🙂

    Pokonywanie przeszkód przez psa to dobra zabawa i wspaniała umiejętność. Pies wkłada dużo wysiłku fizycznego, ale też często emocjonalnego w pokonywanie przeszkód.

    Szczegóły i terminy TUTAJ.