wakacyjne tropienie

Zajęcia poprzedzają czwartkowe darmowe wykłady teoretyczne. Zajęcia organizowane są w Myślenicach i okolicznych miejscowościach. Dokładne miejsce spotkania będzie podawane minimum dwa dni przed organizowanym tropieniem. Zajęcia mają na celu rozwinięcie umiejętności węszenia u naszych pupili, współpracy z opiekunem opartej na zaufaniu do naszego podopiecznego. Przy odpowiednio prowadzonym treningu psy w szybkim tempie rozwijają swoje umiejętności. Uczą się znajdować początek śladu zostawionego przez pozoratna, oznaczania przedmiotów należących do pozoranta, podnoszą swoją pewność siebie tropiąc przy zmieniającym się podłożu, osiągają sukces odnajdując cel.

Zajęcia z tropienia organizowane będą w każdą środę i niedzielę pomiędzy 6:00-8:00 rano. Dlatego tak wcześnie, aby nie przegrzać naszych podopiecznych unikając wysokich temperatur. Podczas jednych zajęć ilość pojedynczych śladów uzależniona jest od stopnia zaawansowania psa i jego kondycji fizycznej w danym dniu. Na zajęcia zapraszamy psy przyjaźnie nastawione do ludzi.

Obowiązują zapisy. Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie (TUTAJ) mailowo: szkolenie@familydog.pl lub wysyłając wiadomość na facebooku: https://www.facebook.com/Family-DOG-307779676236666/

Koszt jednych zajęć tropieniowych: 20,00 zł

Terminy:

Lipiec: 19 i 23 lipiec.

Sierpień: 02 i 06 sierpień, 09 i 27 sierpień.