Warsztaty z Magdą Łęczycką w Myślenicach

Zapraszamy wszystkich OBI-maniaków na warsztaty z Magdą Łęczycką. Zapraszamy tych zaawansowanych jak i tych, którzy chcą zacząć przygodę ze sportowym posłuszeństwem. Zapraszamy również tych, którzy nic o OBI nie wiedzą, ale chcą przyjrzeć się jak pracuje zaproszona trenerka i czynna zawodniczka tej dyscypliny!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Łęczycka w dniach 4-5 sierpnia 2018 r.

Miejsce warsztatów: Myślenice, teren Ośrodka Szkolenia Psów Family DOG.

Wielkość grupy: 8 zespołów pies + człowiek, 10 obserwatorów.

Program warsztatów:
Sobota:
10.00 – 13.00 sesje indywidualne ( wejście 20 minut )
13.00 – 14.00 przerwa obiadowa
14.00 – 16.30 sesje indywidualne ( wejście 20 minut)
17.00 – 18.00 wykład ( balans w treningu)
Niedziela:
9.00 – 11.00 sesje indywidualne (wejście 20 minut )
12.00 – 13.00 przerwa obiadowa
13.00 – 15.40 sesje indywidualne ( wejście 20 minut )
16.00 – 17.00 ćwiczenia grupowe ( w grupie 2-3 psy)

Cena:
Uczestnik z psem : 2 dni – 330 zł
Obserwator: 2 dni – 150 zł, 1 dzień – 90 zł

W cenie słodki poczęstunek i zimne napoje. Istnieje możliwość zamówienia obiadu odpłatnie i przywiezienie na miejsce. Bliższe informacje zamieścimy tydzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Zapisy: 

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

(https://docs.google.com/forms/d/1IziQoiZTKmyM4pFH_gYFG-65e84VPH1A2nWSR6z3HRo/viewform?edit_requested=true)

O prowadzącej:

Magda związana jest z Obedience od 2007 r. Początkowo ze swoim owczarkiem belgijskim Kajem, startowała jako zawodniczka, aby wkrótce pod szyldem Klubu Team Spirit (założonego przez nią i Tomka Jakubowskiego), szkolić kolejne pokolenia psich sportowców. W swojej pracy stosuje pozytywne metody szkoleniowe, a przede wszystkim dba o emocje psów i budowanie porozumienia między psem a przewodnikiem. Ta idea przyświecała jej, gdy zakładała szkołę dla psów w Warszawie – Animag. Stale się dokształca – uczestniczyła w ponad 300 seminariach w kraju i za granicą (m.in. Francja, Hiszpania, Austria). Trenowała u boku Marii Brandel i Siv Swendsen podczas kilkutygodniowych pobytów w Szwecji i Norwegii. Jak sama mówi, z każdego z tych wyjazdów wyciąga coś dla siebie i zdobytą wiedzę przekłada na treningi i szkolenia. Wraz z Zuko, dwukrotnie uczestniczyła w prestiżowym międzynarodowym obozie obedience, organizowanym w Szwecji przez Marię Brandel i Ditte Andreson, gdzie trenowali u boku czołowych zawodników z 6 różnych krajów. Magda o sobie i sportowym posłuszeństwie: „Przygotowywanie psów do zawodów Obedience to moja pasja, poświęcam jej każdą wolną chwilę. Wciąż się rozwijam, dążąc do perfekcji i pełnego zrozumienia się z moimi psami. Moim celem jest uśmiechnięty na zawodach pies, który pracuje szybko, ale precyzyjnie z pełnym zaangażowaniem, w harmonii ze swoim przewodnikiem. Obecnie startuję ze swoim kelpiakiem Zuko w klasie międzynarodowej, a z borderem użytkowym Wieme zaliczyliśmy klasę „2” i na jesien pokażemy się w „3”. W międzyczasie odkryłam też, ile frajdy sprawia mi praca z ludźmi – wciąż więc zgłębiam techniki efektywnego uczenia, motywowania do codziennej pracy ze swoimi czworonogami oraz radzenia sobie ze stresem na zawodach.” Więcej o Magdzie i jej pracy dowiecie się na blogu: www.obiblog.pl i kursach online: www.kyno-kursy.pl
OSIĄGNIĘCIA W OBEDIENCE:
z owczarkiem belgijskim, Kajem: Mistrz Polski Obedience Klasy 1, Mistrz Polski Obedience 2, Mistrz Polski Obedience Owczarków Belgijskich Klasy 3, 2. miejsce w Pucharze Polski Obedience klasy 2 w roku 2009, 1 miejsce na egzaminie IPO I i PT (200/200pkt).
z australian kelpie, Zuko: 1. miejsce w klasie międzynarodowej o randze CACIOB (Austria i Węgry) vice mistrz Polski Obedience (2015) zawodnicy reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Obedience (2015 i 2016)
z border collie, Weiem: 1. miejsce w klasie 1 na prestiżowych zawodach międzynarodowych w finale Joop de Reus Cup oraz Puchar Burmistrza Lincent za jedyną ocenę doskonałą w finałach. Vice Mistrz Polski Border Collie klasa „2” obedience, 2017 Ocena doskonała x 2 na Kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Obedience w klasie „2” 2018
OSIĄGNIĘCIA W AGILITY: – najwyższa klasa wyszkolenia („3”) z dwoma psami: owczarkiem belgijskim Kajem i kundelkiem Gutkiem.