Warsztaty z Magdą Łęczycką w Myślenicach

Zapraszamy wszystkich OBI-maniaków na warsztaty z Magdą Łęczycką. Zapraszamy tych zaawansowanych jak i tych, którzy chcą zacząć przygodę ze sportowym posłuszeństwem. Zapraszamy również tych, którzy nic o OBI nie wiedzą, ale chcą przyjrzeć się jak pracuje zaproszona trenerka i czynna zawodniczka tej dyscypliny!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Łęczycka w dniach:

Termin I: 30-31 maj 2020 r.

Termin II: 19-20 wrzesień 2020 r.

Miejsce warsztatów: Myślenice, teren Ośrodka Szkolenia Psów Family DOG.

Wielkość grupy: 8 zespołów pies + człowiek, 10 obserwatorów.

Program warsztatów:
Sobota:
10.00 – 13.00 sesje indywidualne ( wejście 20 minut )
13.00 – 14.00 przerwa obiadowa
14.00 – 16.30 sesje indywidualne ( wejście 20 minut)
17.00 – 18.00 wykład ( balans w treningu)
Niedziela:
9.00 – 11.00 sesje indywidualne (wejście 20 minut )
12.00 – 13.00 przerwa obiadowa
13.00 – 15.40 sesje indywidualne ( wejście 20 minut )
16.00 – 17.00 ćwiczenia grupowe ( w grupie 2-3 psy)

Cena:
Uczestnik z psem : 2 dni – 350 zł
Obserwator: 2 dni – 150 zł, 1 dzień – 90 zł

W cenie słodki poczęstunek i zimne napoje. Istnieje możliwość zamówienia obiadu odpłatnie i przywiezienie na miejsce. Bliższe informacje zamieścimy tydzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Zapisy: 

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

(https://docs.google.com/forms/d/1IziQoiZTKmyM4pFH_gYFG-65e84VPH1A2nWSR6z3HRo/viewform?edit_requested=true)

Po wypełnieniu formularza w ciągu 72 godz. wysłany zostanie e- mail zwrotny z informacjami dotyczącymi płatności. Warunkiem przyjęcia na listę uczestników jest wpłata BEZZWROTNEGO zadatku w wysokości 50% w ciągu 5 dni od potwierdzenia mailem zwrotnym przyjęcia zgłoszenia. Resztę kwoty należy wpłacić do 31 marca 2020 r. – warsztaty majowe, 30 czerwca 2020 r. – warsztaty wrześniowe.

Warsztaty będą odbywać się na zewnątrz , na placu szkoleniowym bez względu na pogodę. Dysponujemy namiotem o pow. 40 m2, w którym można odpocząć, zjeść coś słodkiego oraz obiad. Nie posiadamy murowanego budynku, należy więc zaopatrzyć siebie i psa na różnego rodzaju warunki atmosferyczne; deszcz, wiatr, nadmierne słońce. Na terenie ośrodka znajdować się będzie toaleta z umywalką typu toi toi.

Dla psów należy zabrać ze sobą klatkę, kontenerek czy namiot, w którym będą mogły przebywać i odpoczywać. Nieopodal placu szkoleniowego będzie można zaparkować samochód, w którym można zostawić psa, jeśli jest nauczony przebywać w nim sam.

O prowadzącej:

Magda związana jest z Obedience od 2007 r. Początkowo ze swoim owczarkiem belgijskim Kajem, startowała jako zawodniczka, aby wkrótce pod szyldem Klubu Team Spirit (założonego przez nią i Tomka Jakubowskiego), szkolić kolejne pokolenia psich sportowców. W swojej pracy stosuje pozytywne metody szkoleniowe, a przede wszystkim dba o emocje psów i budowanie porozumienia między psem a przewodnikiem. Ta idea przyświecała jej, gdy zakładała szkołę dla psów w Warszawie – Animag. Stale się dokształca – uczestniczyła w ponad 300 seminariach w kraju i za granicą (m.in. Francja, Hiszpania, Austria). Trenowała u boku Marii Brandel i Siv Swendsen podczas kilkutygodniowych pobytów w Szwecji i Norwegii. Jak sama mówi, z każdego z tych wyjazdów wyciąga coś dla siebie i zdobytą wiedzę przekłada na treningi i szkolenia. Wraz z Zuko, dwukrotnie uczestniczyła w prestiżowym międzynarodowym obozie obedience, organizowanym w Szwecji przez Marię Brandel i Ditte Andreson, gdzie trenowali u boku czołowych zawodników z 6 różnych krajów. Magda o sobie i sportowym posłuszeństwie: „Przygotowywanie psów do zawodów Obedience to moja pasja, poświęcam jej każdą wolną chwilę. Wciąż się rozwijam, dążąc do perfekcji i pełnego zrozumienia się z moimi psami. Moim celem jest uśmiechnięty na zawodach pies, który pracuje szybko, ale precyzyjnie z pełnym zaangażowaniem, w harmonii ze swoim przewodnikiem. Obecnie startuję ze swoim kelpiakiem Zuko w klasie międzynarodowej, a z borderem użytkowym Wieme zaliczyliśmy klasę „2” i na jesien pokażemy się w „3”. W międzyczasie odkryłam też, ile frajdy sprawia mi praca z ludźmi – wciąż więc zgłębiam techniki efektywnego uczenia, motywowania do codziennej pracy ze swoimi czworonogami oraz radzenia sobie ze stresem na zawodach.” Więcej o Magdzie i jej pracy dowiecie się na blogu: www.obiblog.pl i kursach online: www.kyno-kursy.pl
OSIĄGNIĘCIA W OBEDIENCE:
z owczarkiem belgijskim, Kajem: Mistrz Polski Obedience Klasy 1, Mistrz Polski Obedience 2, Mistrz Polski Obedience Owczarków Belgijskich Klasy 3, 2. miejsce w Pucharze Polski Obedience klasy 2 w roku 2009, 1 miejsce na egzaminie IPO I i PT (200/200pkt).
z australian kelpie, Zuko: 1. miejsce w klasie międzynarodowej o randze CACIOB (Austria i Węgry) vice mistrz Polski Obedience (2015) zawodnicy reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Obedience (2015 i 2016)
z border collie, Weiem: 1. miejsce w klasie 1 na prestiżowych zawodach międzynarodowych w finale Joop de Reus Cup oraz Puchar Burmistrza Lincent za jedyną ocenę doskonałą w finałach. Vice Mistrz Polski Border Collie klasa „2” obedience, 2017 Ocena doskonała x 2 na Kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Obedience w klasie „2” 2018
OSIĄGNIĘCIA W AGILITY: – najwyższa klasa wyszkolenia („3”) z dwoma psami: owczarkiem belgijskim Kajem i kundelkiem Gutkiem.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE :

UCZESTNIK – osoba, która została wpisana na listę uczestników oraz dokonała płatności na rachunek organizatora.

ORGANIZATOR – Ośrodek Szkolenia Psów Family Dog

1. Organizator zapewnienia uczestnikowi:
a) udział w warsztatach z psem lub jako obserwator, w zależności od wybranej opcji
b) ogrodzony teren ośrodka do ćwiczeń z psem,
d) napoje dla uczestników oraz wodę dla podopiecznych
e) możliwości odpoczynku w namiocie
f) potrzebne informacje na temat dojazdu

2. Organizator zachowuje prawo do zmiany lokalizacji warsztatów oraz zobowiązuje się do jednoczesnego poinformowania o tym fakcie uczestników. Jednak nadal będzie to miasto Myślenice lub bardzo bliska okolica.

3. Organizator zachowuje prawo do odwołania warsztatów z ważnych przyczyn i zobowiązuje się do natychmiastowego zwrotu całej kwoty zapłaconej przez uczestnika.

4. Psy nie ćwiczące powinny przebywać w samochodzie, klatce lub namiocie dostosowanym do pozostawania w nim pupila. W każdym z tych przypadków pies powinien być nauczony do pozostawania samemu. W przypadku, gdyby pies wykazywał nadmierne zachowania związane ze stresem, opiekun powinien niezwłocznie udać się do niego.

5. Uczestnik z psem może zaparkować samochód na drodze utwardzonej, nieopodal ośrodka, natomiast obserwatorzy proszeni są o zaparkowanie na asfaltowym parkingu obok parku linowego „Małpi gaj”, oddalonego od placu szkoleniowego o ok. 700 m.
Bardzo prosimy o przestrzeganie tego punktu !!!

6. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas:
– odprowadzania psa do samochodu, namiotu czy klatki
– w trakcie spacerów czy kąpieli w rzece,
Prosimy o :
– prowadzenie psów na smyczy lub lince,
– uwagę przy mijaniu się przy wchodzeniu lub opuszczaniu placu szkoleniowego. Prosimy robić dużą przestrzeń dla mijających się psów.
– sprzątanie po swoim psie na terenie ośrodka oraz poza nim, w pobliżu zaparkowanych samochodów
– nieprzeszkadzanie innej osobie podczas pracy z psem na placu

7. Organizator zachowuje prawo do odsunięcia uczestnika od zajęć jeśli używa on wobec psa przemocy lub kondycja psa budzi wątpliwości.

8. Uczestnik zobowiązuje się do:
a) stosowania się do porad i poleceń osoby prowadzącej zajęcia
b) stosowania się do zaleceń organizatorek

9. Udział w seminarium oznacza równoczesną zgodę z postanowieniami powyższych informacji.

10. Opłata za zajęcia nie podlega zwrotowi za wyjątkiem pkt 3 niniejszego regulaminu.