warsztaty tematyczne

TWÓJ PIES CIĄGNIE NA SMYCZY ?

Znajdź rozwiązanie problemu. Warsztaty praktyczne.

Warsztaty dedykowane właścicielom, którzy chcą poprawić relację ze swoim psem.

Jest wiele powodów dla których pies ciągnie na smyczy. Mogą to być emocje jakie pies odczuwa w danej chwili, niezaspokojone potrzeby psa, nieodpowiednia smycz, nadmierna kontrola ze strony właściciela i wiele innych. W części teoretycznej warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na pytanie „dlaczego psy ciągną na smyczy?”. Będziemy dzielić się doświadczeniami, uczestnicy jeżeli będą tylko mieli ochotę podzielą się swoimi doświadczeniami. Warsztaty będą prowadzone w przyjaznej atmosferze, w pięknym miejscu, wśród zieleni, szumu drzew i szemrzącego strumyka.

Gdzie?

Koninki, powiat limanowski, małopolska. Domki murowane 2 lub 3 pokojowe z jedną łazienką w domku.Każdy uczestnik wraz ze swoim psem będzie zakwaterowany w oddzielnym pokoju. Ośrodek usytuowany jest u podnóży Tobołowa i Turbacza. Przez ogrodzony ośrodek przepływa wartki i czysty potok górski , który sąsiaduje z lasem.

Co w cenie?

– w piątek – wykład o tym jak komunikują się psy, jaki wpływ mają emocje na jego zachowanie, jakie sygnały stresu wysyłają psy, jaką wybrać obrożę, smycz, szelki dla psiaka, kolacja
– w sobotę – praktyczne warsztaty w jaki sposób prowadzić psa na smyczy, trzy posiłki + ognisko
– w niedzielę – praktyczne warsztaty w jaki sposób prowadzić psa na smyczy, jak i po co podążać za psem, jak nauczyć psa rezygnacji, dwa posiłki (śniadanie i obiad)
– dwa noclegi

KOSZT :

uczestnik z psem 510 zł

osoba towarzysząca 230 zł

drugi pies biorący udział w ćwiczeniach 150 zł

Decyduje kolejność zgłoszeń, ale gwarancją wpisania na listę uczestników jest wpłata kwoty 30% kosztów do dnia 15.04.2017 r. Listę uczestników tworzymy wg. kolejności zgłoszeń, jednak brak wpłaty zaliczki skutkuje wykreśleniem z listy i wpisaniem pierwszej osoby z listy rezerwowej, która zadeklaruje wpłatę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30.04.2017.

Dane do przelewu zostaną przesłane e-mailem zwrotnym po zgłoszeniu się uczestnika wyjazdu.

W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, w/w wpłaty są zwracane jedynie w sytuacji, gdy zwolnione miejsce zostanie zajęte przez osobę z listy rezerwowej lub zapisze się inna osoba zgłoszona przez uczestnika rezygnującego.
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów z powodu zbyt małej liczby uczestników. W takim przypadku zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona.

Zapisy przez:

Formularz zgłoszeniowy – kliknij TUTAJ.