Misja Szczeniak

Kurs dla szczeniąt, które nie ukończyły piątego miesiąca życia. Naszym celem jest wychowanie, zabawa, poznanie i zrozumienie siebie nawzajem. Skupiamy się na zbudowaniu prawidłowej relacji pomiędzy właścicielem i szczeniakiem. Pomagamy właścicielom poznać swojego pupila już od pierwszych tygodni życia razem. Uczymy właścicieli jak odpowiednio odczytywać sygnały wysyłane przez psa i jak na nie reagować. Podczas zajęć uczymy właścicieli szczeniąt czym jest socjalizacja oraz jak prawidłowo komunikować się z psami. Zajęcia dla szczeniąt mają pomóc młodemu psu w budowaniu pewności siebie, tworzeniu relacji z przewodnikiem oraz zwiększaniu kompetencji społecznych.

Program kursu:

• nauka wspólnego spacerowania – smycz, jako narzędzie używane w pracy z psem, budowanie poczucia bezpieczeństwa na smyczy, dlaczego psy ciągną na smyczy? – nauka spokojnego spacerowania

• nauka przywołania „do mnie”

• nauka polecenia „nie rusz”, „nie wolno”

• praca z psem bez smyczy

Kurs obejmuje 5 godzin zajęć praktycznych z psami.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.  W zajęciach mogą wziąć udział psy, które nie ukończyły 5-tego miesiąca życia. Pracujemy w małych grupach 3-6 psów.

* W każdym momencie można dołączyć do grupy, nie tracąc ilości spotkań.

Cena: 400,00 zł

*jednorazowe zajęcia dla szczeniąt kosztują 90,00 zł

Najbliższa edycja kursu:

• Zajęcia odbywają się w soboty przed południem 

Zapisy na zajęcia:

Formularz zgłoszeniowy – kliknij TUTAJ.

e-mail: szkolenie@familydog.pl

tel. + 48 721 251 369   lub   tel. + 48 604 172 659