Wakacje z psem: Zabawy i Posłuszeństwo na Luzie

Kiedy?

Turnus I: 20-25 czerwca 2022 r. – BRAK MIEJSC !!! 

Dla kogo ten wyjazd?

Dla każdego kto kocha psy. Bez względu na doświadczenie w pracy z psem, bez względu na to, czy jest i jak bardzo – zaawansowany w szkoleniu swojego psa. Utworzymy grupy i dostosujemy ćwiczenia do potrzeb każdego teamu człowiek-pies.

 

Gdzie?

Obóz szkoleniowy odbędzie się w miejscowości Turawa nad Jeziorem Turawskim.

Turnus I  20-25 czerwca odbędzie się w Ośrodku wypoczynkowym Kormoran. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w domkach. Każdy psiak i jego właściciele będą mieli swój domek z pełnym węzłem sanitarnym. Odległość od plaży ok. 500 m. http://ow-kormoran-turawa.pl/

Co w cenie?

 • 5 noclegów, każdy uczestnik zakwaterowany zostanie w osobnym domku,
 • śniadania i obiadokolacje,
 •  codziennie 2 treningi z instruktorką; trening indywidualny oraz zajęcia w grupie/alternatywnie tropienie, zabawy węchowe 
 • zajęcia nooswork dla początkujących,
 • wieczory edukacyjne; wykłady, pogadanki na psie tematy; o komunikacji, o relacji pies-człowiek, o tym jak uczą się psy, o tym jak ważna jest zabawa z psem, o możliwościach psiego nosa,
 • wieczory edukacyjne – filmy, oczywiście w psich tematach,
 • dla aktywnych – sporty – siatkówka, kometka, kąpiel w jeziorze ze swoim psem,

Co zyskasz?

 •  dowiesz się co to jest i po co komu komunikacja z psem,
 •  jak poprawić relacje ze swoim psem,
 • poznasz olbrzymie możliwości psiego nosa,
 • jakie ma twój pies potrzeby z racji tego jakiej jest rasy i jaką ma osobowość,
 • dowiesz się jak uczy się pies,
 • nauczysz swojego psa czego zapragniesz 😉 – przychodzenia na zawołanie, siadania, warowania, zostawania w pozycji, koncentrowania się na tobie, targetowania, wspinania po drzewach …(żarcik ;)) i co tylko wymyślisz…
 • będziesz mógł przebywać ze swoim psem bez przerwy i obserwować go,
 • spędzać z nim aktywnie czas i nauczyć się czego mu potrzeba, aby był szczęśliwy,
 • a przede wszystkim, dzięki wspólnie spędzanym chwilom ZACIEŚNISZ RELACJE ZE SWOIM PSEM,
 • codzienne długie spacery z psem po lesie i wzdłuż brzegu jeziora,
 • nasycisz ciało i duszę poprzez kontakt z naturą.

 

KOSZT:

uczestnik + 1 pies – 1650 zł
kolejny pies biorący udział w ćwiczeniach – 600
osoba towarzysząca – 650 zł, drugi pies pobyt w ośrodku – 50 zł

Uwaga: specjalna cena dla kursantów szkoły Family DOG 1550 zł !

Ilość uczestników: ograniczona do 8 psów.

ZAPISY przez formularz: TU (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZZA2jdLLv8-GJ1qwf1jUXLI5fh5SYNDaXmYH3XmyS13G9-Q/viewform)

Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat. Gwarancją wpisania na listę uczestników jest wpłata kwoty 30% kosztów do 5 dni od wysłania zgłoszenia. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10.05.2022 r.

Listę uczestników tworzymy wg. kolejności zgłoszeń oraz wpłat, jednak brak wpłaty zaliczki skutkuje wykreśleniem z listy i wpisaniem pierwszej osoby z listy rezerwowej, która zadeklaruje wpłatę.

Dane do przelewu zostaną przesłane e-mailem zwrotnym po zgłoszeniu się uczestnika wyjazdu.

W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, w/w wpłaty są zwracane w całości jedynie w sytuacji, gdy zwolnione miejsce zostanie zajęte przez osobę z listy rezerwowej lub zapisze się inna osoba zgłoszona przez uczestnika rezygnującego, w przeciwnym wypadku kwota zostaje pomniejszona o poniesione koszty ze strony Ośrodka Wypoczynkowego Kormoran oraz Ośrodka Szkolenia Psów Family DOG.
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania obozu z powodu zbyt małej liczby uczestników. W takim przypadku zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona w całości.
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany ośrodka w przypadku małej ilości osób (jednak nadal nad Jeziorem Turawskim).

 

O prowadzących:

Treningi z posłuszeństwa poprowadzi instruktorka szkolenia psów Danuta Grabowska. A w tajniki możliwości psiego nosa wprowadzi Was zawodniczka zajmująca czołowe miejsca w różnych konkurencjach nooswork Iwona Łata, która prowadzić będzie również zajęcia praktyczne nooswork.


Danuta Grabowska – trener, instruktor szkolenia psów. Swoje kwalifikacje zdobywała na kusie trenerskim, kursie instruktorskim. Jest także certyfikowanym Petsitterem COAPE. Swoją wiedzę stale uzupełnia uczęszczając na wybrane seminaria i warsztaty poświęcone psiej tematyce. Uwielbia pracę ze szczeniętami. Dużą wagę przykłada do prawidłowej socjalizacji, wyznaczając zadania dla szczeniaka, w których to właściciel odgrywa kluczową rolę. Jest stanowczą przeciwniczką metod siłowych. W swojej pracy stawia na porozumienie pomiędzy psem, a właścicielem i obustronną współpracę.

Uwielbia piesze wycieczki po górach. Interesuje się zdrowym odżywianiem oraz psychologią.

Właścicielka hovawarta Nortona.


Iwona Łata – od kilku lat wraz ze Skiperem (psem rasy Border Collie) intensywnie trenuje Nosework. Uczestniczka w zawodach organizowanych prze Polską Ligę Nosework, Polski Związek Nosework „WoGa”. Jako team może się pochwalić sukcesami w postaci zajęcia I, II czy III miejsca. W ramach Polskiej Akademii Węchu Sylwii Piotrowskiej prowadzi kursy i szkolenia dla psów i ich opiekunów z detekcji. Oprócz wykrywania zapachów niezmiernie interesują ją zajęcia z tropienia. Regularnie trenuje z Iwoną Abrahamowicz właścicielką szkoły „Mam w nosie”. Praca na śladzie jest zawsze fantastycznym przeżyciem. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i obozów z zakresu wykrywania zapachu, komunikacji i tropienia. „Psi świat jest niezwykle pasjonujący dlatego poświęcam wiele czasu, by poznać jego zawiłości.”

Właścicielka border collie Skippera.