Wakacje z psem: Zabawy i Posłuszeństwo na Luzie turnus 2

Kiedy?

Turnus II: 27 sierpnia – 1 września 2023 r. 

Dla kogo ten wyjazd?

Dla każdego kto kocha psy. Bez względu na doświadczenie w pracy z psem, bez względu na to, czy jest i jak bardzo – zaawansowany w szkoleniu swojego psa. Zajęcia będą prowadziły dwie instruktorki szkolenia psów; utworzymy grupy i dostosujemy ćwiczenia do potrzeb każdego teamu człowiek-pies.

 

Gdzie?

Obóz szkoleniowy odbędzie się w miejscowości Turawa nad Jeziorem Turawskim.

• Turnus II 27 sierpnia – 1 września odbędzie się w Ośrodku wypoczynkowym Kormoran. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w domkach. Każdy psiak i jego właściciele będą mieli swój domek z pełnym węzłem sanitarnym. Odległość od plaży ok. 500 m. http://ow-kormoran-turawa.pl/

Co w cenie?

 • 5 noclegów, każdy uczestnik zakwaterowany zostanie w osobnym domku,
 • śniadania i obiadokolacje,
 •  codziennie 2 treningi z instruktorką; trening indywidualny oraz zajęcia w grupie/alternatywnie tropienie, zabawy węchowe 
 • zajęcia nooswork dla początkujących,
 • tropienie/pierwsze kroki,
 • wieczory edukacyjne; wykłady, pogadanki na psie tematy; o komunikacji, o relacji pies-człowiek, o tym jak uczą się psy, o tym jak ważna jest zabawa z psem, o możliwościach psiego nosa,
 • wieczory edukacyjne – filmy, oczywiście w psich tematach,
 • dla aktywnych – sporty – siatkówka, kometka, kąpiel w jeziorze ze swoim psem.

Co zyskasz?

 • dowiesz się co to jest i po co komu komunikacja z psem,
 •  jak poprawić relacje ze swoim psem,
 • poznasz olbrzymie możliwości psiego nosa,
 • jakie ma twój pies potrzeby z racji tego jakiej jest rasy i jaką ma osobowość,
 • dowiesz się jak uczy się pies,
 • nauczysz swojego psa czego zapragniesz 😉 – przychodzenia na zawołanie, siadania, warowania, zostawania w pozycji, koncentrowania się na tobie, targetowania, wspinania po drzewach …(żarcik ;)) i co tylko wymyślisz…
 • będziesz mógł przebywać ze swoim psem bez przerwy i obserwować go,
 • spędzać z nim aktywnie czas i nauczyć się czego mu potrzeba, aby był szczęśliwy,
 • a przede wszystkim, dzięki wspólnie spędzanym chwilom ZACIEŚNISZ RELACJE ZE SWOIM PSEM,
 • codzienne długie spacery z psem po lesie i wzdłuż brzegu jeziora,
 • nasycisz ciało i duszę poprzez kontakt z naturą.

KOSZT:

uczestnik + 1 pies – 1990 zł 

kolejny pies biorący udział w ćwiczeniach – 850 zł
osoba towarzysząca – 860 zł, drugi pies pobyt w ośrodku – 50 zł

UWAGA NIŻSZA CENA: 

Uwaga: specjalna cena dla kursantów szkoły Family DOG 1890 zł !

Ilość uczestników: ograniczona do 8 psów.

ZAPISY przez formularz: Wakacje z psem w Turawie turnus2 (google.com)

Decyduje kolejność zgłoszeń, ale gwarancją wpisania na listę uczestników jest wpłata zaliczki w wysokości 850 zł do 5 dni od wysłania zgłoszenia. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10.05.2023 r.

Listę uczestników tworzymy wg. kolejności zgłoszeń, jednak brak wpłaty zaliczki skutkuje wykreśleniem z listy i wpisaniem pierwszej osoby z listy rezerwowej, która zadeklaruje wpłatę.

Dane do przelewu zostaną przesłane e-mailem zwrotnym po zgłoszeniu się uczestnika wyjazdu.

W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, w/w wpłaty są zwracane jedynie w sytuacji, gdy zwolnione miejsce zostanie zajęte przez osobę z listy rezerwowej lub zapisze się inna osoba zgłoszona przez uczestnika rezygnującego.
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania obozu z powodu zbyt małej liczby uczestników. W takim przypadku zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona.
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany ośrodka w przypadku małej ilości osób (jednak nadal nad Jeziorem Turawskim).

 

O prowadzących:

Treningi z posłuszeństwa poprowadzi instruktorka szkolenia psów Danuta Grabowska, a w tajniki możliwości psiego nosa wprowadzi Was instruktor NOSEWORK Iwona Łata.


Danuta Grabowska – trener, instruktor szkolenia psów. Swoje kwalifikacje zdobywałam na kusie trenerskim, kursie instruktorskim. Jest także certyfikowanym Petsitterem COAPE. Swoją wiedzę stale uzupełniam uczęszczając na wybrane seminaria i warsztaty poświęcone psiej tematyce. Uwielbiam pracę ze szczeniętami. Dużą wagę przykłada do prawidłowej socjalizacji, wyznaczając zadania dla szczeniaka, w których to właściciel odgrywa kluczową rolę. Jest stanowczą przeciwniczką metod siłowych. W swojej pracy stawiam na porozumienie pomiędzy psem, a właścicielem i obustronną współpracę.

Uwielbia piesze wycieczki po górach. Interesuje się zdrowym odżywianiem oraz psychologią.

Właścicielka hovawarta Nortona.


Iwona Łata – od kilku lat wraz ze Skiperem (psem rasy Border Collie) intensywnie trenuje Nosework. Jako team mogę się pochwalić sukcesami w postaci zajęcia I, II czy III miejsca.ą  Od marca 2022 nasza psia rodzinka powiększyła się o cudowną sunię mixa z adopcji – Danutkę. Razem powoli stawiamy pierwsze kroki w pracy węchowej z powodzeniem. Moje kwalifikacje to: ukończyłam kurs Akademii Nauk o Psach uzyskując tytuł instruktora nosework oraz kurs instruktora detekcji węchowej szkoły Mam w Nosie prowadzonej przez Iwonę Abrahamowicz na poziomie trzecim.

W ramach Akademii Nauk o Psach Sylwii Piotrowskiej prowadziłam kursy i warsztaty dla psów i ich opiekunów z detekcji. Prowadziłam zajęcia z detekcji dla początkujących na obozach wyjazdowych organizowanych przez Family DOG. Uczestniczę w wielu warsztatach, szkoleniach i obozach z zakresu wykrywania zapachu, komunikacji i tropienia.

Właścicielka border collie Skippera i Danutki.